قوانین و مقررات

سایت اگری فودز " www.agrifoods.ir " طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

پذیرش موارد توافق نامه
توافق نامه ذیل شرایط و ضوابط استفاده از سایت اگریفودز (www.agrifoods.ir) را شرح می­دهد:
این قراردادی است فیمابین شما به عنوان یک" کاربر" و ما به عنوان سایت " www.agrifoods.ir "
کاربر: به هر شخص حقیقی یا حقوقی که وارد سایت " www.agrifoods.ir" شده باشد اتلاق می­گردد، صرف نظر از اینکه کاربر ثبت نام شده در سایت باشد یا شخصی که برای استفاده از خدماتی که توسط سایت ارایه شده باشد هزینه ای پرداخت کرده باشد. 
سایت: منظور از سایت در تمامی متن این توافقنامه سایت اگریفودز (www.agrifoods.ir)  می­باشد. 
به موجب این توافقنامه، شما به عنوان کاربر پس از ورود به  سایت  ملزم به پذیرش شرایط و ضوابط ارایه شده در سایت خواهید بود. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت "شرایط و ضوابط" ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى "شرایط و ضوابط" را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و سایت در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرایط و ضوابط" لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

این توافقنامه در مورد همه خدمات، فعالیت­ها و سرویس­های سایت که در حوزه­های مختلف کشاورزی، صنعت غذا و محیط زیست است صورت می­گیرد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود. سایت مى­تواند با به روز کردن شرایط استفاده از سایت، در هر زمان این"شرایط و ضوابط" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از "شرایط و ضوابط" جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.

شرایط و ضوابط عمومی سایت
سایت در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از سایت  ایجاد شده‌اند. سایت  بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.
آگهی‌ها در سایت، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط سایت ادعا و یا تضمین نمی‌شود.
هرگونه پیام یا مطلبى از جمله آگهی، عکس، پیام در تماس با ما و غیر آن به سایت ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. هر چیزى را که ارسال نمایید مى‌تواند توسط سایت  به هر منظورى، شامل ولى غیر محدود به، باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود.
سایت مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.
تحت هیچ شرایطی این سایت مسئول دیر کرد، نقص، قطع سرویس و خدمات که به واسطه حوادثی چون قطع برق، قطع اینترنت، قطع ارتباط، خرابی تجهیزات، خرابی سیستم  کامپیوتر، مشاجرات طرفین معاملات، حوادثی چون آتش سوزی، سیل، طوفان، و سایر حوادث طبیعی، تصمیمات دولتی، سیاستهای داخلی و خارجی و . . .  اتفاق می افتد، نیست  همچنین این سایت هیچ گونه پیشنهاد و توصیه ای چه به صورت کتبی و یا شفاهی در این مورد، به هیچ یک از کاربران ارایه نخواهد داد.
سایت و کاربران آن به صورت مستقل فعالیت دارند و بر اساس توافق نامه، هیچ نوع همکاری اعم از نمایندگی، مشارکتی، سرمایه­گذاری، کارمند، کارفرما بین سایت و کاربران ایجاد نمی شود.

شرایط و ضوابط قوانین کاربران
وارد کردن مشخصات و شماره تماس صحیح، زمان ثبت نام الزامی است. در هر زمان که مشخص شود مشخصات کاربر جعلی یا اشتباه بوده، سایت میتواند تمامی سرویس­های ایشان را بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف کند و هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود.
هر کاربر فقط یک بار می تواند ثبت نام کند. ثبت نام با نام کاربری های مختلف برای یک شخص مجاز نیست
 
در هر زمان ممکن است برای تائید هویت از کاربر درخواست مدارک شناسایی شود، در اینصورت کاربر باید ظرف مدت تعیین شده اقدام به ارسال مدارک نماید
برای هر کاربر یک فضا در سایت در نظر گرفته می­شود که از طریق یک ایمیل پس از ثبت نام فعالسازی خواهد شد. هر کاربر از این طریق می­تواند پیامی را ارسال و یا دریافت نماید. تنها شخص کاربر مسئول محتوا و نحوه استفاده از این فضا خواهد بود.
چنانچه شرکتی یا موسسه­ای به صورت حقوقی در سایت ثبت نام نماید، آن شرکت یا موسسه موظف به تعهد و پذیرش مفاد توافق نامه خواهد بود و در ثبت مشخصات باید همانند کاربر از آدرس صحیح و شماره تماس صحیح برخوردار باشد. در هر زمان که مشخص شود مشخصات شرکت یا موسسه جعلی یا اشتباه بوده، سایت میتواند تمامی سرویس­های ایشان را بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف کند و هیچ هزینه ای برگشت داده نمی­شود.
چنانچه محرز شود که کاربر قصد زیان و رساندن خسارت­های اقتصادی به سایت یا کاربران را دارد و همچنین کاربر برای اعمال کلاهبرداری و مرکتب شدن جرم در سایت فعالیت دارد، سایت میتواند تمامی سرویس های ایشان را بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف کند و هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود.
کاربر تحت هیچ شرایطی اجازه فروش و یا جابجایی حساب کاربری  خود را به شخص و یا شرکت دیگری بدون اجازه کتبی از سایت را ندارد. در صورتی که مشخص شود کاربر چنین قصدی را دارد سایت میتواند تمامی سرویس های ایشان را بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف کند.

شرایط و ضوابط معامله بین فروشندگان و خربداران
سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. بنابراین با مطالعه راهنمایی انجام شده در سایت آسوده‌تر معامله کنید.
بخشی از فعالیت سایت اگربفودز در راستای ایجاد یک فضای مجازی جهت تبادل اطلاعات بین فروشندگان و خریداران بوده تا از این طریق فروش و مبادله کالا و خدمات به صورت آنلاین صورت گیرد.  مسئولیت مستقیم آگهی‌ها ، صحت و سقم، با آگهی دهندگان آن می‌باشد .
 
با وجود آنکه سایت تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌نماید سایت هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیرد.
کاربران سایت به هیچ وجه اجازه استفاده از سرویس های این سایت در جهت نقض یا تخلف از قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی و دیگر کاربران را ندارند. کاربرانی که از این قوانین تخلف کنند مشمول محدودیت های همچون محدودیت در ثبت کالا روبرو خواهند شد . همچنین در چنین شرایطی، سایت مجاز به فسخ و مسدود کردن حساب کاربری آنها خواهد بود. این شرایط برای تخطی از حقوق اشخاص ثالث و وابستگان سایت نیز صدق می کند .
هرگونه اطلاعات مربوط به محصول­ها، نهاده­ها و فراورده­ها و دیگر کالاهای سایت که شامل مشخصات و ضوابط فنی محصول، معرفی شرکت و یا شخص، معرفی محصول و تصاویر آن، اطلاعات مربوط به اشخاص و درخواست­های خرید و فروش نمایش داده شده در سایت،توسط اشخاص ثالث ایجاد گردیده است . بنابراین سایت نویسنده این بخش­ها نیست و هر گروه، شخص و یا شرکت ثالث، خود مسئول آن بخش از محتوای سایت که ایجاد کرده می باشد وسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم،  قانونی یا غیر قانونی بودن و درستی و نادرستی این بخش از محتوا را ندارد . سایت هیچ مسئولیتی جهت کنترل و نظارت بر فعالیت های کاربران در سایت و خسارات احتمالی دیگر کاربران در نتیجه اعتماد به آنها را ندارد .
پیشنهاد سایت اگری فودز این است که خرید و فروش محصولات به‌صورت حضوری انجام گیرد. چنانچه هرگونه سوء استفاده مالی در خرید و فروش محصولات انجام گیرد سایت در این زمینه پاسخگو و مسئولیت نخواهد داشت و ضرر و زیان ایجاد شده متوجه خریدار و یا فروشنده خواهد بود.
انسانیت واژه‌ای است مقدس و پینه‌های دست یک تولیدکننده رنجی است بی‌پایان، هر چند ورود به سایت به منزله پذیرش شرایط و ضوابط است اما به این وجود ممکن است اشخاصی با اطلاعات جعلی و ساختگی وارد سایت شوند و هدف آنها کلاهبرداری از کاربران سایت باشد. بنابراین نیاز هست کاربران با درایت بیشتری به این مساله توجه نمایند و ارزیابی و شناخت لازم را از افراد داشته باشند. این سایت تعهدی نسبت به اتفاق­های احتمالی در این خصوص ندارد.
در صورت ایجاد خسارت به کاربران و یا بروز اختلاف و زیان در معامله­های صورت گرفته، سایت هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت زیان، غرامت و خسارت کاربران نخواهد داشت

پیام پلیس فتا: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بنابراین به خریداران توصیه می شود که از طریق سایت تنها اطلاعات و مشخصات کالا را جویا شوند و جهت خرید و دریافت کالا به صورت حضوری و مستقیم با فروشنده وارد معامله شوند.  
هرگونه خدمات پس از فروش و یا مهلت تست کردن کالا به عهده فروشنده کالا خواهد بود و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.
استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
ورود