درباره اگری فودز

کشاورزی و صنعت غذا

سایت اگری فودز به همراه اپلیکیشن پشتیبان آن، حاصل تلاش سالها بررسی و کار کارشناسی است. این سایت با پشتیبانی ده‌ها کارشناس در بخش‌های مختلف خود تلاش خواهد کرد در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه نمایید.  

معرفی بخش‌های مختلف سایت

تالار بورس عرضه نهاده و تولیدات کشاورزی و صنعت غذا

مهم‌ترین کار بعد از تولید هر محصول، رساندن آن محصول به دست مصرف کننده است. همچنان که جامعه و کشاورزی توسعه می‌یابد، بازاریابی مهم‌تر میشود و با افزایش جمعیت تولیدکنندگان مسئولیت بیشتری برای تأمین غذا دارند؛ بنابراین تولیدکننده باید مهارت‌های بازاریابی و تجارت را فرا گیرد. تولیدکنندگان باید در قبال محصولاتی که با زحمت و سختی فراوان تولید میکنند سودی منصفانه نصیبشان شود تا بتوانند با انگیزه بهتر، به تولید بیشتر برسند و در این راه گام‌های بلندتری بردارند.

سایت اگری فودز با ایجاد یک بازار آزاد و در دسترس برای تمام تولیدکنندگان کشاورزی و صنعت غذای کشور و همچنین صنایع وابسته تلاش این عزیزان را ارج مینهد و کمک خواهد کرد تا به بهترین شکل ممکن محصولات خود را برای فروش عرضه نمایند.

agrifoods

اطلاع رسانی خبری

یکی از مهم‌ترین دلایل موفق بودن دلال‌ها و واسطه گرها در بخش کشاورزی و صنعت غذای کشور عدم اطلاع تولیدکنندگان از خبرهای روز در این حوزه است. بخش واسطه گری در کشور با رصد کردن خبرها اقدام به بیش برد اهداف خود می‌کنند چنان چه تولیدکنندگان کشاورزی و صنعت غذای کشور در کنار تولید خود از تصمیم گیری‌های صورت گرفته مدیریتی در کشور اطلاع داشته باشند قطعاً محصول خود را حساب شده و با درایت بیشتری به فروش خواهند رساند.

بخش خبری اگری فودز در سه بخش کشاورزی (کشوری و استانی)، صنعت غذا و محیط زیست آخرین خبرها را از تمام منابع معتبر خبری در سایت قرار خواهد داد.

آموزش و تحقیقات

شرایط خاص کشاورزی کشور و به‌ویژه بحران‌های بیش روی آن ضرورت توجه هر جه بیشتر را به آن امری انکار ناپذیر می‌نماید. رشد جمعیت کشور، کمبود آب، فرسایش خاک و افزایش دمای کره زمین تولید محصولات کشاورزی در کشور را تهدید می‌کند. در کشور سطح زیر کشت محصولات کشاورزی جندان قابل افزایش نبوده و اصلی‌ترین راه افزایش تولید افزایش محصول در واحد سطح است و این مهم نیازمند آموزش و اطلاع رسانی بهره برداران کشاورزی کشور از آخرین دانش روز دنیا در حوزه تولید محصولات کشاورزی است. کیفیت در تولیدات صنعت غذای کشور منجر به سلامتی و رفاه جامعه خواهد شد. وجود بیماری‌های مرتبط با تغذیه و کیفیت مواد غذایی در کشور ضرورت توجه به آن را به‌عنوان یک چالش بیش رو جامعه بر همه آشکار کرده است.

 تیم تحقیقاتی اگری فودز که بالغ بر ده‌ها کارشناس است تلاش خواهد کرد آخرین پیشرفت‌ها در حوزه کشاورزی و صنعت غذا در کشور و جهان را به ساده‌ترین شکل در قالب یک بانک آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا از این طریق شاهد افزایش کمیت و کیفیت تولیدات کشاورزی و صنعت غذا باشیم.

با توجه به اهمیت مسائل محیط زیستی در کشور سایت اگری فودز تلاش خواهد کرد که حمایت همه جانبه ای را با کمک فعالان این حوزه از این مسئله مهم در کشور داشته باشد.

پیشنهاد سایت اگری فودز این است که خرید و فروش محصولات به‌صورت حضوری انجام گیرد. چنانچه هرگونه سوء استفاده مالی در خرید و فروش محصولات انجام گیرد سایت در این زمینه پاسخگو و مسئولیت نخواهد ذاشت و ضرر و زیان ایجاد شده متوجه خریدار و یا فروشنده خواهد بود.

انسانیت واژه‌ای است مقدس و پینه‌های دست یک کشاورز رنجی است بی‌پایان، ورود به کانال بازاریابی محصولات کشاورزی به منزله سوگند یاد کردن این مورد هست که در آن حق هیچ کشاورزی پایمال نخواهد شد. پس ما در پیشگاه خداوند متعال سوگند یاد می‌کنیم که هیچ حقی را در سایت اگری فودز پایمال نکنیم.


تلفن : 22878501-021
فکس: 22878501-021
پشتیبانی : 09301462007
پست الکترونیک : info(at)agrifoods.ir
 

ورود